close

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Najlepszy serwis samochodowy na Dolnym Śląsku
według czytelników dowiedz się więcej >
AKTUALNOŚCI
O NAS
OFERTA
PROMOCJE
KONTAKT
AUTO ZASTĘPCZE
AUTO PRZEGLĄD
AKTUALNE PROMOCJE
 • DZIĘKUJEMY ! Dzięki Państwu zostaliśmy zwycięzcami...

  ... plebiscytu Gazety Wrocławskiej na najlepszy serwis samochodowy na Dolnym Śląsku

   

  szczegóły
 • Inni już to wiedzą - sprawdź i TY...

  Specjalna oferta rabatowa w RS-Serwis.
  W podziękowaniu za wybór przez Państwa naszej firmy pragniemy poinformować o wprowadzonej ofercie promocyjno-rabatowej.

  szczegóły
 • W RS-Serwis czas się do Ciebie uśmiecha… Specjalna oferta dla 9-cio latków…

   Jeśli jesteś właścicielem 9-letniego lub starszego pojazdu, jest to oferta właśnie dla Ciebie.

  szczegóły
 • Ślisko ? Auto nie prowadzi się najlepiej ? Pomożemy za pół ceny...

  Przyczyną może być niewłaściwie ustawiona geometria zawieszenia. Zapraszamy ...

  szczegóły
 • ..

OFERTA RS-SERWIS

 • Serwis klimatyzacji - dezynfekcja klimatyzacji


   

  Kontrola klimatyzacji

   

  Aby zapewnić skuteczną i bezawaryjna pracę klimatyzacji należy corocznie, zawsze podczas przeglądu okresowego skontrolować układ klimatyzacji. Wymienia się wtedy filtr przeciwpyłowy nawiewu, który zatrzymuje pyły i cząstki mechaniczne. W naszym serwisie używa się wyłącznie  oryginalnych  filtrów z węglem aktywnym firmy Bosch, które mają tą przewagę, że zatrzymują zanieczyszczenia chemiczne jak np. trujące wyziewy gazów spalinowych które otaczają nas stojąc w korkach w ruchu miejskim powodując np. szybsze zmęczenie kierowcy. Filtr pyłowy z nagromadzonymi zanieczyszczeniami traci swoje właściwości i zmniejsza skuteczność wentylacji w samochodzie, powodując zimą niedogrzane wnętrze i parujące szyby a latem zmniejszenie wydajności klimatyzacji. Ponadto na zawilgoconej powierzchni filtra rozwijają się wszelkiego rodzaju grzyby i pleśnie szczególnie niebezpieczne dla osób z alergią. Dlatego tak istotna jest wymiana filtra przeciwpyłowego w połączeniu z dezynfekcją  klimatyzacji.

   

   

   

   

   

  Dezynfekcja klimatyzacji

   

   

   

  Odkażanie mikrobiologiczne – Ozonowanie układu wentylacji i wnętrza 

   

  Na powierzchni parownika klimatyzacji skrapla się para wodna pochodząca z przepływającego powietrza. Obecność wilgoci stwarza szczególnie dobre warunki do rozwoju silnie uczulających pleśni, grzybów, bakterii, których obecność powoduje stęchły zapach w samochodzie i stwarza ryzyko różnych  chorób i infekcji. Dezynfekujące środki chemiczne są skuteczne, ale nie wszędzie można nimi dotrzeć. Ozon dociera wszędzie, działa na układ wentylacji i całe wnętrze samochodu. Niszczy drobnoustroje, grzyby, pleśnie, bakterie,  dzięki silnemu działaniu utleniającemu eliminuje nieprzyjemne zapachy organiczne i nieorganiczne, w tym zapach dymu papierosowego. Nasza firma posiada wysokowydajny generator ozonu stosowany do dezynfekcji klimatyzacji pomieszczeń przemysłowych i hoteli. Takie urządzenie gwarantuje wysoką skuteczność przeprowadzanego zabiegu. Koszt usługi 120zł. 

   

   

   

  Dezynfekcja chemiczna- mycie parownika  i ozonowanie.

   

  Raz do roku zaleca się gruntowne oczyszczenia parownika oraz całego układu klimatyzacji. Środek chemiczny działa na grzyby, pleśnie i bakterie. Spłukuje się nim głównie powierzchnie parownika klimatyzacji. Po spłukaniu, na powierzchni parownika tworzy się film ochronny, który na dłuższy czas hamuje rozwój  mikroorganizmów. Po umyciu parownika wykonuje się ozonowanie układu wentylacji i wnętrza całego pojazdu.  Uzyskujemy w ten sposób świeżość i czystość powietrza na dłuższy czas. Koszt usługi 150zł.

   

   

   

   

   

  Serwis klimatyzacji.

   

  Zalecane jest przynajmniej co dwa lata, a w przypadku intensywnego użytkowania corocznie przeprowadzać pełną obsługę - serwis klimatyzacji. Jest to bardzo ważne, ponieważ sprawnie działający układ klimatyzacyjny w wyniku naturalnego parowania traci  w ciągu roku do 15% czynnika, co prowadzi początkowo do zmniejszenia wydajności klimatyzacji a później do całkowitego zatrzymania. Ponadto czynnik roboczy rozprowadza środek smarny, który uszczelnia kompresor i ogranicza zużycie jego elementów ruchomych. Dlatego szybkie usunięcie wycieków czynnika zapobiega poważnym awariom systemu i eliminuje kosztowne naprawy np. wymiany zatartej sprężarki. Podczas obsługi układu klimatyzacji wymienia się olej sprężarkowy  oraz czynnik chłodzący. Kontroli podlega szczelność całego układu, sprawdza się działanie sprężarki, wentylatorów, układów sterujących, sprawdza się elementy mocujące, drożność układu odprowadzania wody. W przypadku wątpliwości co do szczelności układu, do czynnika roboczego dodaje się tzw. kontrast, który później pozostawi ślad w miejscu ewentualnej nieszczelności.

   

  W samochodzie osobowym koszt obsługi klimatyzacji z wymianą czynnika chłodniczego i oleju sprężarkowego wynosi około 230zł

   

 • Diagnostyka oraz obsługa układu hamulcowego , ABS , ESP


  Wykonujemy pełną obsługę układów hamulcowych od odpowietrzania układu hamulcowego, po przez wymianę tarcz, klocków, szczęk, cylinderków, bębnów, płynu hamulcowego do diagnozowania i usuwania awarii układów ABS, ESP . Posiadamy urządzenia umożliwiające wymianę klocków hamulcowych w nowych modelach Audi i Vw z elektrycznymi zaciskami hamulcowymi.

 • Serwis opon


  Sprzedaż opon, sezonowa wymiana opon z wyważaniem..

 • « 1 2 3 »

   
  NASZA OFERTA
                                       
  • przeglądy okresowe, serwis olejowy:


   Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i wymogów producenta samochodu. Każdy przegląd ma na celu wymianę oleju, niezbędnych filtrów , płynów i materiałów eksploatacyjnych oraz kontrolę podzespołów mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy.
  strona główna
  aktualności
  o firmie
  oferta
  promocje
  kontakt
  auto zastępcze
  auto przegląd
  RS Serwis

  54-130 Wrocław
  ul. Szybowcowa 25
  51x07'47" N
  16x58'01" E

  tel. 71 7073677
  fax 71 7073666

  tel. 71 374 36 81
  fax 71 374 36 39

  e-mail: biuro@rsserwis.pl
  design| provider
  RS-SERWIS - Auto serwis Wrocław, stacja kontroli pojazdów Wrocław, serwis Seat, Skoda, Audi, Volkswagen, przegląd, myjnia